MASZ PYTANIE?

Zadzwoń na naszą infolinię

+48 12 273 44 05

Oferta DynaFleet

DynaFleet jest jedną z nielicznych firm mogącą zapewnić centralnie koordynowany serwis pojazdów na terenie całego kraju, zapewniając jednocześnie szereg innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na spore uproszczenie procesów.
Zajmujemy się pełną obsługą techniczną flot pojazdów na kosztach rzeczywistych. Nasze mocne strony to pomoc w optymalizacji kosztów oraz oszczędności czasu, przy pełnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.
Obsługa i koordynacja procesów odbywa się przy pomocy własnej infolinii technicznej czynnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz za pośrednictwem dwóch własnych, autorskich platform on-line ServiceFlow (dedykowany do obsługi szkodowej) oraz DynaNET (dedykowany do napraw mechanicznych oraz przeglądów).
Dysponujemy siecią:
  • blisko 200 mechanicznych serwisów niezależnych
  • blisko 200 mechanicznych serwisów autoryzowanych różnych marek
  • blisko 90 serwisów blacharsko-lakierniczych
  • ok. 300 serwisów oponiarskich (współpraca z PSO)
  • ponad 200 SKP
  • ponad 300 serwisów dedykowanych do ekonomicznych wymian szybowych (współpraca z Saint-Gobain i Pilkington)
Jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom własny assistance oparty na kosztach rzeczywistych.
Dzięki współpracy z Dynafleet możesz realnie wpłynąć na optymalizację czasu i kosztów w zakresie utrzymania floty własnej. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
 
 
Warty podkreślenia jest fakt, iż mimo naszej kompleksowej oferty, mogą Państwo wybrać z niej tylko część dogodną dla Państwa np. w postaci wybranego regionu kraju, jak i w postaci wybranej usługi, czy marki pojazdów.

Dzięki współpracy z Dynafleet realnie wpłyniesz na skrócenie czasu oraz obniżenie kosztów obsługi technicznej swojej floty! Każda nasza oferta oraz model obsługi mogą być „uszyte na miarę” i dostosowane stricte do potrzeb każdej firmy! Zadzwoń lub napisz do nas. Dowiedz się, co zyskujesz dzięki współpracy z nami!

POTRZEBNA CI
SZYBKA POMOC?

skorzystaj z systemu zgłaszania napraw...
Zgłoś naprawę

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
WSPÓŁPRACĄ?

zobacz co możemy Ci zaoferować...
Oferta DynaFleet
zaloguj się do swojego panelu...
Zaloguj się